Horoskopi Vjetor 2020

 - 21/12/2019

Si do të jetë fati juaj në dashuri, punë dhe karrierë për vitin 2020, sipas horoskopit? – Parashikimi vjetor për vitin e ri 2020 nga astrologu i njohur Jorgo Pulla:

Dashi: Min 9:35
Demi: Min 16:20
Binjakët: Min 23:00
Gaforrja: Min 29:52
Luani: Min 37:20
Virgjëresha: Min 48:00
Peshorja: Min 57:03
Akrepi: Min 01:03:20
Shigjetari: Min 01:10:30
Bricjapi: Min 01:17:15
Ujori: Min 01:23:05
Peshqit: Min 01:27:12