Horoskopi Javor – 6 Janar – 12 Janar 2020 nga Jorgo Pulla

 - 04/01/2020

Si do të jetë fati juaj në dashuri, punë dhe karrierë për javën e dytë të 2020-ës, sipas horoskopit? – Parashikimi javor 6 Janar – 12 Janar 2020 nga astrologu i njohur Jorgo Pulla:

Dashi: Min 09:25
Demi: Min 11:55
Binjakët: Min 15:15
Gaforrja: Min 18:33
Luani: Min 21:25
Virgjëresha: Min 24:02
Peshorja: Min 26:06
Akrepi: Min 27:27
Shigjetari: Min 28:55
Bricjapi: Min 30:53
Ujori: Min 33:20
Peshqit: Min 34:45