Vlore, Kerkohen Djem dhe Vajza ne fshat ne nje nga vendet me turistike te vlores

Kerkohen Djem dhe Vajza pa preokupime familjare. Ofroj pune ne fshat ne nje nga vendet me turistike te vlores. Kerkohen djem me trup normal por jo mbi peshe nuk rendesi gjatesia mjafton te ken shkathtesi dhe te jeni njerez te sakte.
Pune fshati nuk nevojiten persona me eksperience ..
ofrohet vend fjetje ushqimi dhe nevojat e tjera personale qe i nevojiten cdokujt ..paga e kenaqshme .. na kontaktoni

Cel. : 0696810040