Blog

500 ‘policë’ të rinj të FRPD-së gardh mbrojtës para efektivëve tek kryeministria

Partia Demokratike raporton se rreth 500 të rinj të Forcave Rinore të Partisë Demokratike janë organizuar…

Pamjet KRAHASUESE me dron/ Pjesëmarrja e protestuesve të PD dhe takimi i Ramës me vlonjatët

Në të njëjtën kohë që opozita mban protestën kundër qeverisë, kryeministri Edi Rama ndodhet në qytetin…

Horoskopi për ditën e sotme, 16 shkurt 2019

Dashi Do të jeni të mbushur plot emocione gjatë ditës së sotme. Ka gjasa të keni…

Horoskopi për ditën e sotme, 15 shkurt 2019

Dashi E premtja do t’ju sjellë disa fitore të mëdha. Ka gjasa të rriteni në përgjegjësi…

Protesta e PD, shtyhet ndeshja Tirana-Luftëtari

Protesta e opozitës, e parashikuar për paraditen e së shtunës, ka ndikuar edhe në mbarëvajtjen e…

DEBATI LIVE/ Peza: Opozita nuk ka asnjë mundësi të mundi PS me votë, prandaj e kërkon me DHUNË

Sekretari për marrëdhenien me mediat në PS, Alfred Peza u shpreh se opozita po kërkon ardhjen…

Wake Up/ Ekspertët: Arsyet pse shqiptarët largohen nga puna

Eksperti i punësimit, Erald Pashaj i ftuar në ” Wake Up” renditi disa nga arsyet pse…

Kryeministri Rama në Vlorë, ditën e shtunë 16 Shkurt 2019

BASHKIA QË DUAM KRYEMINISTRI EDI RAMA TË SHTUNËN NË QYTETIN E VLORËS VËMENDJA E SHTUAR E…

Sfida në 3 Vite – Kaninë/Vlorë

Mrekullite e fshehura te Vlores

Të shkosh në Karaburun në ditët e sotme mund të quhet edhe privilegj. Harku “moratorium” vijon…