Blog

Horoskopi për ditën e sotme, 19 shkurt 2019

Dashi Do kaloni momente mjaft emocionuese pranë partnerit të zemrës dhe nuk do doni te ndaheni…

Vlore, ofroj vend pune Regional Partner Relationship Manager

E2 Partners Group, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an…

Porti i Peshkimit do të lirohet nga mjetet motorrike

Së shpejti Porti i Peshkimit do të lirohet nga mjetet motorrike të sekuestruara dhe të grumbulluara…

Opozita jep dorëheqjen! Nuk kemi vullnet për të qeverisur popullin Shqiptar

Kryetari i partisë më të madhe opozitare në shqipëri ka dalë në një deklaratë përshtyp duke…

Horoskopi për ditën e sotme, 18 shkurt 2019

DASHITë përgjithshmet: Këtë javë shumë nga çështjet që ju kanë shqetësuar dhe ju kanë lodhur për një…

Vlorë, restaurohen godinat historike – Ndërhyrje në 68 objekte. Rama: Perspektiva turistike, shumë premtuese

Kryeministri, Edi Rama, është ndalur këtë fundjavë në qytetin e Vlorës ku ka inspektuar nga afër…

Rama konfirmon Lelin? Më gjigandi për Bashkinë e Vlorës

Kryeministri Edi Rama u shpreh nga Vlora se me Dritan Lelin në krye të bashkisë, PS…

Horoskopi për ditën e sotme, 17 shkurt 2019

Dashi Ju duhet të përballeni me faktet dhe të zgjidhni problemet sa më shpejt që mundeni.…

Huliganët e PD sjellje rrugaçërore dhe kriminale në pseudo-protestën e Opozitës

Protestuesit po godasin me sende të forta derën e kryeministrisë, për ta thyer atë dhe për…

Protestuesit drejt kryeministrisë, Rama pret vlonjatët në Sheshin e Flamurit

Ndërkohë që mijëra njerëz nga qytete të ndryshme të Shqipërisë janë nisur drejt kryeqytetit, për t’iu…